Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Treat Yourself today, enjoy the benefit! english

 

Terapia czaszkowo krzyżowa
obrazek
To system terapeutyczny oparty na osteopatii (terapii miękkiej) wg Saterlanda. Jest to metoda, która równoważy zaburzenia opony twardej mózgu i rdzenia kręgowego, oraz wszystkich przymocowanych do niej struktur kostnych i powięziowych. Terapeuta pracując w systemie czaszkowo krzyżowym usuwa nieprawidłowe napięcie tkanki nie tylko w obrębie czaszki, kręgosłupa, opony twardej, ale również w całym ciele. Za pomocą delikatnych manipulacji oraz delikatnego dotyku równoważy nieodreagowane emocje, kontuzje, stresy, lęki itp. istota, tej terapii jest założenie, że w każdym najbardziej okaleczonym i chorym organizmie można zmobilizować naturalny mechanizm obronny organizmu stąd też możliwość pracy z pacjentem w każdym wieku.

Terapia trwa od 60 do 90 minut

Wskazania: Dolegliwości kręgosłupa stawów, bóle głowy i migreny, chroniczne zmęczenie, nerwobóle, stany pourazowe, zaburzenia snu, nastroju, przemęczenie, obniżenie odporności, nerwice, niektóre rodzaje bezpłodności, niestrawności, stany depresyjne, nadpobudliwość, autyzm, porażenie mózgowe, zaburzenia koncentracji i kłopoty z uczeniem się u dzieci.